Odbornosť a kvalifikovanosť, Kvalita a flexibilita, Množstvo skúseností, 20 rokov na trhu, Seriózny prístup

Služby MK - SERVIS

Sme firma, ktorá je schopná vyrábať a spracovávať najrôznejšie výrobky z plechov a hutného materiálu podľa požiadaviek zákazníka.
Pomocou kvalitného výberu subdodávateľov sme schopní vykonávať najrôznejšie stavebné práce, opravy, prístavby, prerábky, ako aj ucelené stavebné celky. Realizujeme vnútroštátnu i medzinárodnú prepravu materiálov a výrobkov.

Telekomunikačné stožiare

S výrobou telekomunikačných stožiarov máme veľké skúsenosti z projektov pre spoločnosť Telekom. Stožiare sme schopní budovať od základov až po finalizáciu s oplotením objektu. Skúsenosti máme takisto aj s vežokontajnerovými telekomunikačnými stožiarmi, či už na strechách bytových domov alebo s prístupnosťou zo zeme.

Montované haly

Možnosť objednania samotnej oceľovej konštrukcie, ale aj kompletnej montovanej haly na kľúč.

Čerpacie stanice

V posledných rokoch sme mali možnosť stavať napríklad čerpaciu stanicu Benzina v Trebaticiach, ktorú sme dodávali na kľúč, 12 menších čerpačiek, ktoré sú rozmiestnené po celom Slovensku ale aj jednu menšiu čerpaciu stanicu v Modre.

Oceľové konštrukcie

Na základe projektovej dokumentácie sú naše možnosti takmer neobmedzené. Za posledné roky sme hrdí na výstavbu kompletnej reštaurácie na pontóne nachádzajúcej sa na Dunaji, lávku cez rieku Myjava, chladiarenský kontajner, rôzne prístrešky a na mnoho ďalších projektov či už na Slovensku alebo v zahraničí.

CNC pálenie

Naša spoločnosť disponuje strojom CNC Plazma, s ktorým vieme rezať oceľové a nerezové plechy až do hrúbky 40mm. S týmto strojom vieme vyhotoviť tie najrozličnejšie tvary podľa potrieb našich klientov.

Doprava

Ponúkame prepravu materiálu nákladnými vozidlami MAN a IVECO s hmotnosťou nákladu do 3,8 tony, respektíve 0,9 tony. Ložná plocha vozidla MAN je 6200 x 2480 mm, dĺžka ložnej plochy dodávky IVECO je 4680 mm.